logo

INTERIÉROVÉ A EXTERIÉROVÉ ŽALUZIE

 

Horizontální žaluzie – Interiérové:

– Meziskelní žaluzie – klasický typ žaluzií, ovládaný  tyčkou a provázkem umístěný mezi skly zdvojených oken. Lamela je vyrobena z kvalitní slitiny hliníku v různých barevných odstínech.

– Interiérová žaluziejsou vhodné do interiérů, prosklených stěn, výkladních skříní atd. V kombinaci s fixační strunou nacházejí uplatnění díky své nízké ceně, u plastových oken a eurooken.

– Žaluzie ovládaná řetízkem – moderní a komfortní výrobk určeným hlavně pro plastová okna a eurookna. Naklápění lamel, vytahování a spouštění žaluzií zajišťuje pouze kuličkový řetízek, takže konstrukčně jsou řešeny s maximálním ohledem na jednoduchost.

– Střešní žaluzie – praktické řešení pro všechny typy střešních oken. Kvalitně chrání před slunečními paprsky a v noci před nežádoucím svitem měsíce ve střešních interiérech.

– Dřevěné žaluzie Komfort – mají uplatnění jako designový doplněk bytů, kanceláří, společenských místností, kde je třeba docílit neobyčejného vzhledu a zároveň slouží jako sluneční ochrana.

– Skládané žaluzie PLISSÉ – jsou vhodné na všechny tvary oken a díky svému lehkému materiálu nacházejí uplatnění hlavně při stínění zimních zahrad, světlíků a podhledů. V nabídce je celá řada různých odstínů, včetně oblíbených materiálů s napařenou vrstvou hliníku maximálně snižujících teplotu interiéru.

 Interiérové žaluzie

stažený soubor (2)

Vertikální žaluzie – Interiérové:

– Vertikální žaluzie – jsou moderní látkové žaluzie většinou pro kanceláře a reprezentativní prostory. Díky nynějšímu širokému sortimentu látek se tyto žaluzie začínají objevovat v moderních domácnostech, kde nahrazují klasické záclony a závěsy. Jsou bezúdržbové, praktické na ovládání a vhodné na zastínění velkých ploch.

– Třásňové závěsyjsou vertikální dekorativní závěsy, které slouží na zastínění a dekoraci oken nebo je možné využít na optické předělení interiéru. Na rozdíl od třásňových záclon v metráži, jsou třásňové vertikální závěsy hustší. Umožňují výrobu atypických tvarů, různé směry shrnování a ovládání – např. manuální nebo elektronické.

– Vertikální fotožaluziemají originální a neopakovatelný design. Na výrobu lze použít vlastní fotografie nebo se plocha žaluzií dá využít na reklamu např. ve výlohách, oknech kanceláří apod. Vynikají dlouhou životností, staré lamely se dají snadno vyměnit za nové s jiným potiskem.

 – Žaluzie atypických tvarů – v případě jiných než klasických tvarů oken se nabízí řešení v podobě žaluzií určených výhradně pro atypická okna a interiéry. V atypickém  provedení můžete mít také vertikální látkové žaluzie a plissé.

Vertikální fotožaluzie

stažený soubor (1)

Střešní žaluzie

stažený soubor

Třásňové závěsy

02

Vertikální žaluzie

stažený soubor (3)

 

Žaluzie atypických tvarů

stažený soubor (4)

Skládané žaluzie PLISSÉ

stažený soubor (14)

Venkovní žaluzie – Exteriérové:

– Venkovní žaluzieprovedení: EXT 50, C80, Z90, Z70 – se  vyznačují vysokou účinností v ochraně proti slunečním paprskům a to bez zásahu do interiéru. Nespornou výhodou těchto žaluzií je snadná manipulace, dlouhá životnost, částečné snížení hluku zvenčí. Dodávají se v šířkách lamel 35, 50,65, 70, 80, 90.

stažený soubor  stažený soubor (13) stažený soubor (7)