logo

SÍTĚ PROTI HMYZU

 

– Nenahraditelná ochrana proti obtížnému hmyzu. Rámy na sítě jsou vyráběny z hliníkových profilů ve dvou barevných provedeních (tmavě hnědá, bílá) a samotná síť je z kvalitního skelného vlákna s dokonalým průhledem.

a) okenní sítě
 – do klasických oken
 – do střešních oken
 – do plastových oken
b) dveře proti hmyzu
 – pevné dveře s panty
 – boční zatahování
c) svinovací sítě
Pevné sítě proti hmyzutento typ sítí je na rozdíl od rolovacích či plisovaných sítí pevně namontován do rámu oken nebo dveří. Má spoustu výhod a i přes snadnou instalaci dokonale splyne a těsní s rámem. Rám sítě je možno nastříkat v jakékoli barvě – RAL, aby ladil s rámem a díky modernímu designu se stanou skvělým, elegantním doplňkem Vašich oken a dveří. Okenní typy pevných sítí mají síťovinu vyrobenou z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Montáž okenních sítí se provádí pomocí otočných háčků.

Pevné dveřní sítě proti hmyzu – jsou určené zejména pro balkónové dveře. Rám je vyroben z kombinace hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé, hnědé, imitaci dřeva nebo v jakékoli RAL barvě. Síťovina je odolná proti plísním s ochranou proti UV záření. Dodáváme ji v šedé barvě. Je taktéž nehořlavá, její tepelná odolnost je -40°C až +100°C. Montáž se provádí uchycením pantů pomocí šroubů k okennímu rámu. Tyto panty mohou být dle přání zákazníka samouzavírací či nesamozavírací. Také nabízíme provedení s vnitřním rohem nebo doplnění okapovou lištou a madlem.

 Pevné okenní sítěstažený soubor (2)

Pevné dveřní sítěstažený soubor

 

 

Rolovací sítě proti hmyzu je možno využít v kombinaci s venkovními roletami, kdy je síť přímo integrována do rolovacího roletového boxu. Samozřejmostí je však také využití samostatné, kdy síť tvoří vlastní prvek na okně, bez nutnosti kombinace s roletou. Rolovací sítě proti hmyzu nabízí opravdu jeden z vrcholů luxusu ovládání a komfortního vzhledu, ať už pro použití s okenním či dveřním rámem.Rolovací sítě se pohybují ve vodících lištách opatřených pomocnými kartáčky pro dokonalé utěsnění a navíjí se na hřídel uloženou v hliníkovém boxu. Systém tohoto provedení umožňuje vertikální i horizontální rolování sítě a je vhodný jak pro okna, tak i dveře jakéhokoli typu. Stahování a vytahování sítě je zjednodušeno pomocí speciální pružinové hřídele, která může být na přání zákazníka opatřena brzdou pro ještě plynulejší chod síťoviny ve vodících lištách. Jsou velice praktické pro okna střešní , ale také tam, kde je nutný přístup na venkovní parapet.

stažený soubor
 

 

Plisované sítě proti hmyzu – představují revoluční pokrok v boji proti létajícímu hmyzu. Plisá síť je určená především pro montáž do ostění výklenků nebo přímo na rám okna. Největší výhodou sítě je možnost vzájemného spojení jednotlivých segmentů při řešení širokých fasádních otvorů. Další velkou výhodou je minimální práh pouze 3 mm a bezproblémový chod i při použití na velkých plochách, kde není možné použít pantovou nebo rolovací síť. V zimních měsících je možné jednoduchým způsobem síť demontovat a uskladnit. Plisovaná síť proti hmyzu se vyznačuje perfektním zpracováním a především unikátním mechanismem, který zabezpečuje chod sítě do strany nebo u oken v horizontální rovině.

stažený soubor (6)
 

 

Dveřní sítě proti hmyzu – (též zvané pantové sítě) Vás ochrání před nezvaným hmyzem všeho druhu. Síť do dveří je praktickou a v letních měsících téměř nezbytnou ochranou proti hmyzu v místnostech s frekventovaným vstupem na terasu či balkón. Síť je určena jak do balkónových dveří, tak do oken větších rozměrů, kde je dostatečný prostor pro otevření sítě.  Předností této pantové sítě je princip samozavírání. Samozřejmostí je možnost dodání v mnoha barevných provedení včetně imitace dřeva. Pokud se jedná o široké terasové dveře lze použít pevné posuvné sítě nebo sítě plisované, které lze vyrobit v nadstandardních rozměrech.

 stažený soubor (1)