logo

Spolupracujeme s tímto dodavatelem:

logo13

 

Plastová okna a balkonové dveře, vchodové dveře, okenní parapety.

 

Společnost Inoutic je jedním z předních evropských výrobců okenních profilů z plastu. Produkty z PVC jsou velmi hospodárným a efektivním řešením, které umožňuje dosáhnout velkých úspor energie a tím přispívá i k ochraně životního prostředí. Nadčasový design se spojuje s vysokou funkčností nejnovějších stavebních technologií pro rekonstrukce oken, balkonových nebo vchodových dveří. Výrobky dosahují optimálních protihlukových a tepelně izolačních hodnot a jsou proto optimálním kvalitním výrobkem odpovídajícím nárokům moderní stavby.
Produkty Inoutic podléhají nejrůznějším zkouškám kvality. Zde se pozornost technologů soustřeďuje především na pevnost a životnost materiálu, exaktní zpracování a v neposlední řadě také na eleganci povrchové úpravy. Volba řešení Inoutic je pak pro zákazníka díky dlouhé životnosti, bezpečnosti, energetické úspoře a designu jednoznačnou volbou jistoty toho nejlepšího ve všech zmíněných oblastech.

 

Plastová okna a balkonové dveře: plastové profily jsou optimálním řešením splňujícím všechny požadavky kladené na novostavbu, starší zástavbu nebo modernizaci domu či bytu. Značka Inoutic nabízí celou řadu nejrůznějších systémů a designů pro všechny typy plastových oken, balkónových a terasových dveří.

Okenní systémy:

Okenní systém Eforte – Šestikomorový profil pro plastová okna a balkonové dveře vhodný i pro pasivní domy a nízkoenergetické stavby, pro každého, kdo vidí smysl v dlouhodobě úsporném bydlení.

Okenní systém Prestige – Šestikomorový profil s velmi dobrou hodnotou tepelné i zvukové izolace, vhodný pro zateplené domy a byty. Umožňuje realizaci staveb v nízkoenergetickém standardu a nepředstavuje náročnou položku v rozpočtu.

Okenní systém Arcade – Pětikomorový profil Arcade je pro svůj vynikající poměr výkon/cena nejlepší volbou všude tam, kde napjatý rozpočet stavby nebo rekonstrukce nedovoluje aplikaci výkonnějších systémů Prestige nebo Eforte, ale kde je zároveň stále ve hře požadavek na vysokou úroveň zateplení okenních otvorů.

Terasové a balkonové dveře – Terasové dveřní systémy rozšiřují obytný prostor o zahradu, terasu nebo balkon a přispívají tak ke zvětšení obytného prostoru. Portfolio produktů společnosti Inoutic je perfektně přizpůsobeno individuálním požadavkům a nejrůznějším  řešením staveb, takže při rekonstrukcích je možné bez problémů provést instalaci i do starších domů.

 

 

 

okna_dvere 

Vchodové dveře: domovní dveře jsou prvkem, který utváří první a nejdůležitější dojem. S dveřními systémy Inoutic můžete právě tento prostor zdůraznit. Nejrůznější typy designu a široká škála barev otevírají téměř neomezené možnosti, jak vytvořit vstupní prostor přesně podle vašich představ.

Vchodové dveře:

– Vchodové dveře Eforte – Stavební hloubka 84 mm, volitelná výplň křídla dveří, zesílené kovové rohy profilu.

– Vchodové dveře Prestige – Pětikomorová technologie, zkosení 20°, profilové rohy s kovovou výztuhou.

– Vchodové dveře Arcade – 4-komorová technologie, zaoblení 20°, zesílené kovové rohy profilu.

 

dvere-eforte-239x160
Okenní parapety: kvalitní, odolné a snadno udržovatelné plastové parapety jsou nezbytným doplňkem každého okna. Vhodné plastové parapety jsou stylovým detailem, který dotvoří vzhled celého vašeho domu.

Okenní parapety:

– PVC pěnové parapety Inoutic – PVC pěnové parapety Inoutic vyrobené z tvrzené pěny jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Parapety s homogenním jádrem a tvrdým, vůči nárazu odolným, venkovním pláštěm mají vysokou kvalitu a životnost. Vnitřní i venkovní parapety jsou potaženy speciálním koextrudovaným pláštěm, díky kterému jsou 100% chráněny před působením UV záření. Plastové parapety jsou dále opatřeny otěruvzdornou povrchovou vrstvou odolnou proti poškrábání a odolávající působení vlhkosti.

parapet