logo

napsali o nás

  Napište nám jak jste byli spokojeni s naší prací, abyste předali zkušenosti s naší firmou dalším klientům.

 • Absolutní spokojenost nad ochotou nejen pana Doubravského,ale i všech co zajišťují chod firmy přes objednávky až po pana skladníka.

  Libor Šopík
  Bojkovice

 • Připojuji se k řadě spokojených zákazníků firmy pana Doubravského. Omítky na našem domku provedla firma bezvadně,
  p.Doubravský se svými zkušenostmi pomohl vyřešit i mnohé detaily, které nám působily nepříjemnosti. Ochota vyhovět zákazníkům
  je opravdu příkladná. Děkujeme zato a doporučujeme Doubravskýmont dalším stavebníkům.

 • Maximální spokojenost s firmou Doubravský mont, zateplení RD, střechy, nová podlaha v kuchyni,… pokud vznikla nějaká drobná nesrovnalost, byla v pořádku odstraněna. Byla to naše první zkušenost a určitě rádi využijeme do budoucna. Můžeme tedy všem jen doporučit!!! Touto cestou ještě jednou děkujeme panu Doubravskému i jeho zaměstnancům a přejeme hodně spokojených zákazníků!

 • Spolupráci s firmou Doubravský mont bych každému doporučila. Všechno šlo jako na drátkách. Komunikace rychlá, práce profesionální a přístup neobyčejně vstřícný.

 • Jako obvykle firma Doubravskymont nezklamala! Od domluvy po realizaci, vzdy spokojenost!
  Urcite mohu jen doporucit! Na pristi stavbu mam vyber jasny!

 • Akce sítí do oken byla skromná. Proběhla ale rychle, bez problémů a kvalitně. Oceňuji přístup a ochotu všech zainteresovaných. Určitě doporučím.

 • Za deset let podnikání jsem nepotkal firmu, jako je Doubravský mont. Začalo to dodávkou a montáží oken pro náš rodinný dům. Přístup, jednání, chování i profesní znalosti pana Doubravského jsou příkladné a nesmírně si ho vážím. Stejně tak se chovají i jeho zaměstnanci a dodavatelské firmy. Po roce spolupráce na naší stavbě nemáme na jeho práce jedinou výtku ani reklamaci. Je to jeden z nemnoha lidí, kterému naprosto důvěřuji a jeho firmu jsme již doporučili několika známým i zákazníkům k jejich naprosté spokojenosti.
  Díky Petře a těším se na další spolupráci!

 • S firmou Doubravský mont jsem moc spokojený.Oceňuji profesionální přístup,rychlost provedení a kvalitu .Stavební firmu Doubravský mont mohu s klidným svědomím doporučit .Jara

 • Vzhledem k situaci, že jsem se jako žena sama rozhodla pro stavbu rodinného domu, jsem vděčná za spolupráci s panem Doubravským! Od začátku měl moji plnou důvěru, kterou za celý průběh stavby nezklamal. Co se týká komunikace, ta byla perfektní. Zajímal se o moji představu, co se týká kvality domu, cenových relacích i celkového rozpočtu. Věděl jaká je moje situace i mé možnosti, takže celou stavbu držel v pro mě přijatelných cenových relacích, se kterými byl předem seznámen. Veškeré práce nad rámec rozpočtu se mnou předem konzultoval, abych měla představu o dalších nákladech. Vyskytlo se pár různých situací, kterými se nedal zaskočit a vždy našel řešení 🙂 Pokud bych měla ještě někdy stavět, nebo rekonstruovat nějakou nemovitost, volím opět pana Doubravského. Zatím ho budu moc ráda všude doporučovat. Měla jsem v dnešní době opravdu neuvěřitelné štěstí, že právě na něho jsem dostala kontakt.

 • S firmou p. Doubravského,naprostá spokojenost.Velmi kladně hodnotíme pořádek při práci a perfektní spolupráci vyjít vstříc.Tuto firmu můžeme určitě doporučit všem dalším spokojeným zákazníkům :)!

 • Neslibují nemožné, drží slovo, práce je dobře udělána i na místech, kam oko zákazníka běžně nedohlédne, zkrátka dobře vedený tým . Oceňuji komunikaci se zákazníkem a spolupráci na drobných detailech, kterých na našem domě bylo mnoho. Za schopnost poradit si s každou situací vyslovuji veliký dík stavbyvedoucímu. Říkám, že jsem je dostala za odměnu.

 • Pan Doubravský má dobrý přehled ve stavebnictví a dá se sním domluvit jako s normálním člověkem.

 • Absolutne nejlepsi stavebni firma s kterou jsem spolupracoval.Rychlost,spolehlivost,kvalita a hlavne lidsky pristup se dnes uz moc nevidi,ale Doubravsky mont je opravdu vyjimka.Vse klaplo na 100%,byl jsem moc spokojeny a po hodne dlouhe dobe bych doporucil znamym a sve rodine.Touto cestou jeste jednou dekuji p.Doubravskemu a jeho kolektivu😀Daniel Brno

 • Spolupracuji s firmou Doubravský mont jako řemeslník od vzniku této firmy
  a to velmi rád, z důvodu důrazu na kvalitu provedení, výborná komunikace,
  snaha ihned řešit případné závady či přání investora a skvělá platební morálka.

 • S firmou pana Doubravského spolupracujeme více než 5 let a za tuto dobu realizoval pro naši rodinu rekonstrukci rekreačního objektu, kompetní výstavbu nového rodinného domu a výměnu oken a zateplení fasády domu rodičů. Mimo vlastní práci také vždy doporučil I další specializované firmy, s nimiž měl sám dobré zkušenosti. Musím říci, že jsme se v žádné z doporučených firem nezklamali. Výsledek realizovaných zakázek byl vždy perfektní. Případné chyby nebo nedodělky byly vždy v termínu odstraněny. Oceňuji především rychlost a flexibilitu při komunikaci. Realizované stavby nevykazují ani odstupem času vady.

  Stavební společnost rozhodně doporučuji. Přál bych ostatním stavebníkům mít stejné zkušenosti se všemi stavebními firmami.

 • Ve škole by Doubravskýmont nazývali šprtem:

  Komunikace se zákazníkem…………1
  Dokumentace………………………………1
  Kvalita odvedené práce……………….1
  Rychlost odvedené práce…………….1
  Použité materiály…………………………1
  Řešení problémů…………………………1
  Pořádek a čistota………………………..1
  Dodržování dohod a slibů…………….1
  ===========================
  Propěl s vyznamenáním.

  Jsem velmi rád, že jsem poznal a vybral si Doubravskýmont a věřte nebo ne, budu si jejich práce žádat určitě znova a znova.

 • Zdravím, není co dodat absolutní spokojenost s Vaší firmou- jak s provedenou prací tak s komunikací s Vámi, no prostě akce bez problémů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *