logo

Spolupracujeme s tímto dodavatelem:

logo

 

PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE – Dodáváme pro Vás prvotřídní plastová okna a dveře, které díky nejmodernějším technologiím a preciznímu dílenskému zpracování ve všech detailech, jsou vždy v nejvyšší kvalitě. Naše okna a dveře mají nadstandardní výbavu, špičkové bezpečnostní kování a další výhody.

 

Plastové okno BASIC

5ti komorový profil BASIC je ekonomicky výhodný produkt s určením pro: panelové domy, cihlové domy, rodinné domy. Ideální jako vysoce kvalitní, základní profilová řada oken a dveří.

Plastové okno PREMIUM

6ti komorový profil s určením pro panelové domy, cihlové domy, rodinné domy s vyšší či vysokou náročností na izolační vlastnosti. 

Plastové okno EXCLUSIVE

profil pro domy s nejvyšší náročností na izolační vlastnosti. Určeno pro náročné klienty hledající to nejlepší na trhu s plastovými okny s výhodou bezkonkurenčního poměru ceny / výkonu.

 

DŘEVĚNÁ EUROOKNA A DVEŘE

– Dodáváme pro Vás dřevěná eurooknaokna a dveře z vysoce kvalitních dřevin. Výrobkykteré díky nejmodernějším technologiím a preciznímu dílenskému zpracování ve všech detailech, jsou vždy dodávány v nejvyšší kvalitě. Naše výrobky mají nadstandardní výbavu i bezpečnostní kování

 

EURO PREMIUM II

Dřevěné eurookno – profil IV 78 s izolačním 2sklem

  • ​Součinitel prostupu tepla celého okna se dvojsklem Uw=1,19 W.m-2K-1
  • Izolační dvojsklo 6-20-4 CL+ultra Ar, Ug=1,1 W.m-2K-1
Určení: panelové domy, cihlové domy, rodinné domy, klienti s vyšší náročností na izolační a konstrukční vlastnosti dřevěných eurooken

EURO PREMIUM III

Dřevěné eurookno – profil IV 78 s izolačním trojsklem

  • Součinitel prostupu tepla celého okna Uw=0,93 W.m-2K-1
  • Konstrukční tloušťka hranolu 78 mm
  • Izolačním trojsklo CL+ 4-12-4-12-4 CL+ Ar, Ug=0,7 W.m-2K-1
  • Zvuková izolace okna Rw = 33 dB
Určení: panelové domy, cihlové domy, rodinné domy, klienti s velmi vysokou náročností na izolační a konstrukční vlastnosti dřevěných eurooken – doporučujeme!

EURO EXCLUSIVE

Dřevěné eurookno – profil IV 92 s izolačním trojsklem

  • Součinitel prostupu tepla celého okna Uw=0,7 W.m-2K-1
  • Konstrukční tloušťka hranolu 92 mm
  • Izolačním trojsklo CL+ 4-18-4-18-4 CL+ Ar, Ug=0,5 W.m-2K-1
  • Zvuková izolace okna Rw = 32 dB
Určení: klienti s nejvyšší náročností na izolační vlastnosti, nízkopasivní domy

 

HLINÍKOVÁ OKNA A  DVEŘE

– Dodáváme pro Vás kompletní sortiment hliníkových oken, dveří, výloh i posuvných systémů. Hliníková okna a dveře je vhodné umisťovat všude tam, kde jsou kladeny nejvyšší požadavky na bezpečnost a životnost.

 

Systém hliníkových oken a dveří ALU BASIC

Hliníková okna a dveře vyrábíme bez přerušeného tepelného mostu. Tyto hliníková okna a dveře jsou určena pro použití v interiérech budov, kancelářích apod.

Systém hliníkových oken a dveří ALU PREMIUM

Hliníková okna a dveře vyrábíme s přerušeným tepelným mostem. Tyto hliníková okna a dveře jsou určena pro použití v exteriéru – vysoká izolační náročnost

Systém hliníkových oken a dveří ALU EXCLUSIVE

Hliníková okna a dveře vyrábíme s přerušeným tepelným mostem. Tyto hliníková okna a dveře jsou určena pro použití v exteriéru – nejvyšší izolační náročnost